TWORZENIE STRON WWW

Profesjonalne strony internetowe

Skuteczna promocja marki
 • Według najnowszych standardów W3C
 • Indywidualny projekt graficzny
 • System Zarządzania Treścią
 • Dostosowanie do wiodących przeglądarek
 • Podnoszące prestiż Twojej marki
Tylko dla wymagających

POZYCJONOWANIE

Pierwsza pozycja w Google

Efektowne zwiększenie ruchu na stronie
 • Według standardów Google i White Hat SEO
 • Monitoring pozycji i pozycjonowania
 • Optymalizacja witryn WWW i audyt stron
 • Zawsze nowe promocje!
Rozwiń swój biznes w sieci

APLIKACJE INTERNETOWE

Stwórz swój własny portal internetowy

Nieograniczone możliwości
 • Portal w pełni według Twoich wymagań
 • Przygotowany dla tysięcy użytkowników
 • Zgodny z W3C i SEO
 • Profesjonalny projekt graficzny
Pokaż nowy styl życia
Ułatwienia dostępu 24/08/2010
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i biorąc pod uwagę rosnącą liczbę osób mających problemy ze wzrokiem - wdrożyliśmy na naszej stronie internetowej opcje ułatwiającą przeglądanie strony dla osób słabo widzących. Wystarczy kliknąć przycisk [A+], aby powiększyć tekst na stronie lub [a-], aby przywrócić standardowy tekst. Przycisk [B/G] zmienia kontrast tekstu na czarno-biały co zdecydowanie ułatwi czytanie i przeglądanie strony www oraz pozwoli zapoznać się z naszą ofertą tworzenia stron internetowych większej liczbie odbiorców. Aby skorzystać z ułatwień konieczne jest posiadanie przeglądarki obsługującej JavaScript.
Nowa strona - Nowy MEETHOD 20/08/2010
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasze najnowsze dzieło - naszą nową stronę internetową. Wraz z nią przygotowaliśmy wiele zmian - oficjalnie wprowadziliśmy do użytku nowe logo oraz udostępniamy do wglądu nasze najnowsze projekty, których nie można było obejrzeć na starej stronie. Co więcej - w niedalekiej przyszłości zostnanie oficjalnie otworzony rozbudowany Panel Klienta w którym będą mogli Państwo między innymi monitorować swoje płatności oraz projeky i pozycjonowane strony.
Rekrutacja pracowników 07/06/2010
Agencja Reklamowa Meethod ogłasza otwarcie rekrutacji na stanowisko Programista Webowy oraz Grafik Webowy. Więcej informacji w zakładce Praca. Rekrutacja trwa do odwołania.
Gosnet - specjaliści od pozycjonowania 12/05/2010
W dniu dzisiejszym w sposób oficjalny nawiązaliśmy współpracę z firmą Gosnet i jej wyspecjalizowaną kadrą w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych. Głównie dzięki ich wysiłkom mogą Państwo tak łatwo odnaleźć naszą stronę internetową i zapoznać się z ofertą naszej firmy.
Recevent - wspólnicy w interesach 17/08/2009
Agancja Reklamowa Recevent dołączyła do grona firm z którymi wspólnie dążymy do zadowolenia naszych klientów poszerzając naszą ofertę o profejonalne usługi poligraficzne - zarówno mało jak i wielko formatowe.
W górę W dół
Suwak
Dostosuj wielkość i kolor tekstu:
A+
a-
B/G

Tworzenie stron internetowych

Projektowanie twojego wizerunku w sieci

Podstawowym elementem budowania marki na obecnym rynku jest wysokiej jakości strona internetowa. Budowanie marki i renomy firmy na globalnych rynkach odbywa się właśnie przed monitorami. Ważne jest też pierwsze dobre wrażenie, które to często decyduje o tym czy kontrahent skorzysta z naszych usług.

Agencja Meethod przeanalizuje Twoje potrzeby i stworzy dokładnie taką stronę, jakiej Twoja firma potrzebuje. Analiza rynku, zapotrzebowanie i ciągłe śledzenie rozwoju wielkich oraz małych firm pozwala Nam idealnie dostosować się do potrzeb Klientów.

Ostateczną decyzję o wyglądzie i zawartości strony podejmujemy wspólnie. Radzimy i pomagamy przez cały czas realizacji projektu, aby finalna postać strony wyglądała idealnie.

Szybkie linki:

Pozycjonowanie

Bądź widoczny w sieci

Zastanawiałeś się czemu po wpisaniu odpowiedniej frazy w wyszukiwarce internetowej (google, onet itp.) na pierwszych miejscach wyskakują zawsze te same firmy? Łatwo je znaleźć - mają też ogromny obrót. Chcesz, aby Twoja strona też zajmowała czołowe miejsce w wynikach wyszukiwania? Jeżeli tak, oferta pozycjonowania jest skierowana właśnie dla Ciebie. Po prostu daj się odnaleźć dzięki naszym pozycjonerom! Pozycjonowanie stało się dziś głównym sposobem na dotarcie do ogromnej liczby klientów zainteresowanych Twoimi usługami - jest to proces długotrwały, ale dzięki Nam możesz z łatwością osiągnąć pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google.

W ofercie mamy: pozycjonowanie zwykłe dla dużych korporacji, pozycjonowanie regionalne dla firm działających lokalnie oraz pozycjonowanie szerokie, dedykowane dla sklepów internetowych, gdzie pozycjonowany jest każdy produkt osobno.

W pozycjonowaniu pomaga nam firma Gosnet.

Szybkie linki:

Aplikacje internetowe

Dedykowane aplikacje internetowe

Oferujemy możliwość zaprojektowania przez Nas specjalnych dedykowanych aplikacji internetowych wspomagających Twój biznes. Dziś komputery mogą robić za Ciebie większość pracy - pozwól im ją wykonywać. Fakturowanie, zarządzanie klientami, platformy e-learningowe umożliwiające szkolenia przez internet - są w zasięgu Twojej ręki. Wszystkie aplikacje rozpatrywane są indywidualnie, więc opisz Nam jakiego produktu szukasz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Szybkie linki:

Sklepy internetowe

Przenieś swój handel do sieci

Dotarcie do klienta poza lokalnym zasięgiem firmy jest trudne. Wymaga utrzymywania kosztownej infrastruktury magazynowo-dostawczej oraz zatrudniania dużej ilości pracowników logistycznych. Wykorzystując do tego sklep internetowy możesz dotrzeć do klientów w całym kraju, a nawet na całym świecie bez wychodzenia z domu!

Handel stanie się o wiele prostszy i wygodniejszy. Dopasujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb, spełnimy najbardziej wyszukane wymagania. Od teraz możesz cieszyć się wciąż rosnącymi zyskami oraz prostotą zarządzania! Zobacz ile firm już to zrobiło! Dołącz do nich!

Szybkie linki:

Copywriting

Gdy zabraknie Ci słów

Gdy strona już jest gotowa i wszystko wydaje się być doskonałe możesz zdać sobie sprawę, że brakuje czegoś bardzo ważnego - treści! Nawet w takiej sytuacji jesteśmy w stanie Ci pomóc. Uzupełnimy Twoją stronę odpowiednim tekstem. Oferujemy też usługi z zakresu namingu tzn. nadamy Twoim produktom i usługom rozpoznawalne na rynku nazwy.

Szybkie linki:

Poligrafia

W interncie i na papierze

Wieńcząc dzieło, jakim jest Twoja strona internetowa proponujemy Ci projekty wizytówek, ulotek oraz billboardów, aby jeszcze bardziej wzmocnić Twoją markę i pozycję na rynku! Zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy!

W druku pomaga Nam agencja reklamowa Recevent.

Szybkie linki: