TWORZENIE STRON WWW

Profesjonalne strony internetowe

Skuteczna promocja marki
 • Według najnowszych standardów W3C
 • Indywidualny projekt graficzny
 • System Zarządzania Treścią
 • Dostosowanie do wiodących przeglądarek
 • Podnoszące prestiż Twojej marki
Tylko dla wymagających

POZYCJONOWANIE

Pierwsza pozycja w Google

Efektowne zwiększenie ruchu na stronie
 • Według standardów Google i White Hat SEO
 • Monitoring pozycji i pozycjonowania
 • Optymalizacja witryn WWW i audyt stron
 • Zawsze nowe promocje!
Rozwiń swój biznes w sieci

APLIKACJE INTERNETOWE

Stwórz swój własny portal internetowy

Nieograniczone możliwości
 • Portal w pełni według Twoich wymagań
 • Przygotowany dla tysięcy użytkowników
 • Zgodny z W3C i SEO
 • Profesjonalny projekt graficzny
Pokaż nowy styl życia
Ułatwienia dostępu 24/08/2010
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i biorąc pod uwagę rosnącą liczbę osób mających problemy ze wzrokiem - wdrożyliśmy na naszej stronie internetowej opcje ułatwiającą przeglądanie strony dla osób słabo widzących. Wystarczy kliknąć przycisk [A+], aby powiększyć tekst na stronie lub [a-], aby przywrócić standardowy tekst. Przycisk [B/G] zmienia kontrast tekstu na czarno-biały co zdecydowanie ułatwi czytanie i przeglądanie strony www oraz pozwoli zapoznać się z naszą ofertą tworzenia stron internetowych większej liczbie odbiorców. Aby skorzystać z ułatwień konieczne jest posiadanie przeglądarki obsługującej JavaScript.
Nowa strona - Nowy MEETHOD 20/08/2010
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasze najnowsze dzieło - naszą nową stronę internetową. Wraz z nią przygotowaliśmy wiele zmian - oficjalnie wprowadziliśmy do użytku nowe logo oraz udostępniamy do wglądu nasze najnowsze projekty, których nie można było obejrzeć na starej stronie. Co więcej - w niedalekiej przyszłości zostnanie oficjalnie otworzony rozbudowany Panel Klienta w którym będą mogli Państwo między innymi monitorować swoje płatności oraz projeky i pozycjonowane strony.
Rekrutacja pracowników 07/06/2010
Agencja Reklamowa Meethod ogłasza otwarcie rekrutacji na stanowisko Programista Webowy oraz Grafik Webowy. Więcej informacji w zakładce Praca. Rekrutacja trwa do odwołania.
Gosnet - specjaliści od pozycjonowania 12/05/2010
W dniu dzisiejszym w sposób oficjalny nawiązaliśmy współpracę z firmą Gosnet i jej wyspecjalizowaną kadrą w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych. Głównie dzięki ich wysiłkom mogą Państwo tak łatwo odnaleźć naszą stronę internetową i zapoznać się z ofertą naszej firmy.
Recevent - wspólnicy w interesach 17/08/2009
Agancja Reklamowa Recevent dołączyła do grona firm z którymi wspólnie dążymy do zadowolenia naszych klientów poszerzając naszą ofertę o profejonalne usługi poligraficzne - zarówno mało jak i wielko formatowe.
W górę W dół
Suwak
Dostosuj wielkość i kolor tekstu:
A+
a-
B/G

Obsługa klienta

Jak odbywa się proces tworzenia stron internetowych

Proces tworzenia strony internetowej zaczyna się właśnie od Ciebie. Jako, że jesteś pierwszym i najważniejszym ogniwem w całym przedsięwzięciu - kluczowym elementem jest kontakt między Nami. Na początku wystarczy, że napiszesz do nas korzystając z formularza na stronie Kontakt, a jeden z Naszych pracowników skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Przedstaw nam swoją wizję stworzenia strony. Im lepiej opiszesz jej planowane funkcje i możliwości, tym lepiej dostosujemy ją do Twoich potrzeb. Możesz wybrać wiele z dostępnych i dogodnych dla Ciebie form kontaktu: e-mail, telefon czy spotkanie osobiste z Nami.

Szybkie linki:

Technologia

W pogoni za najlepszymi rozwiązaniami na stronach WWW

Kiedy już ustalimy jak ma wyglądać Twoja wymarzona strona, jakie funkcje ma spełniać oraz jaki ma mieć charakter, wtedy Nasi graficy zabiorą się do projektowania szaty graficznej, aby przedstawić Ci propozycje najbardziej zbliżone do Twoich oczekiwań. Jeżeli grafika będzie już gotowa i spełni wszystkie wymagania, wówczas ustalimy jakie dodatkowe elementy, spośród tysięcy możliwości, mają znajdować się na stronie.

Po zakończeniu prac grafików, do dzieła przystępują programiści przygotowując tzw. Codeing strony internetowej w językach HTML i CSS. Eksperymentalnie dla niektórych klientów przygotowujemy Codeing w HTML5 i CSS3, który nie jest jeszcze oficjalnym standardem, ale spisuje się doskonale na każdej przeglądarce. Strona WWW nabiera wyrazu, a inni programiści rozpoczynają przygotowywanie skryptów w PHP, JavaScript i projektowanie bazy danych MySQL, potrzebnych do uruchomienia Twojej strony oraz zaprojektowania dla Ciebie wygodnego Panelu Administracyjnego. Dzięki niemu będziesz sam mógł zarządzać swoją stroną, a jej obsługa będzie łatwizną!

Szybkie linki:

Kiedy już prace dobiegną końca...

Piękno tkwi w szczegółach

Gdy tylko Twoja strona będzie już w pełni funkcjonalna oraz gotowa do uruchomienia, pomożemy Ci ustalić formalności związane z serwerem czy domeną. Istnieje także możliwość trzymania strony na naszych serwerach dla zapewnienia jej lepszej obsługi technicznej. Pamiętaj, że na stworzone przez Nas strony przypisana jest dożywotnia gwarancja techniczna! Zawsze służymy pomocną ręką oraz jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Szybkie linki:

Za nasze usługi wcale nie musisz płacić!

Możliwość wymiany produktów i usług

Jeżeli masz firmę produkującą ciekawy asortyment lub wykonującą usługi, które uważasz, że mogą Nas zainteresować, poinformuj Nas o tym! Zaoferuj Nam barter. Być może zainteresuje Nas Twoja oferta i dostaniesz atrakcyjne zniżki na Nasze usługi, a może nawet wykonamy je dla Ciebie zupełnie za darmo, w zamian za usługę lub towar, który Nam zaoferujesz. My wiemy, że przyjaciele w biznesie to cenna rzecz.

Szybkie linki: