TWORZENIE STRON WWW

Profesjonalne strony internetowe

Skuteczna promocja marki
 • Według najnowszych standardów W3C
 • Indywidualny projekt graficzny
 • System Zarządzania Treścią
 • Dostosowanie do wiodących przeglądarek
 • Podnoszące prestiż Twojej marki
Tylko dla wymagających

POZYCJONOWANIE

Pierwsza pozycja w Google

Efektowne zwiększenie ruchu na stronie
 • Według standardów Google i White Hat SEO
 • Monitoring pozycji i pozycjonowania
 • Optymalizacja witryn WWW i audyt stron
 • Zawsze nowe promocje!
Rozwiń swój biznes w sieci

APLIKACJE INTERNETOWE

Stwórz swój własny portal internetowy

Nieograniczone możliwości
 • Portal w pełni według Twoich wymagań
 • Przygotowany dla tysięcy użytkowników
 • Zgodny z W3C i SEO
 • Profesjonalny projekt graficzny
Pokaż nowy styl życia
Ułatwienia dostępu 24/08/2010
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i biorąc pod uwagę rosnącą liczbę osób mających problemy ze wzrokiem - wdrożyliśmy na naszej stronie internetowej opcje ułatwiającą przeglądanie strony dla osób słabo widzących. Wystarczy kliknąć przycisk [A+], aby powiększyć tekst na stronie lub [a-], aby przywrócić standardowy tekst. Przycisk [B/G] zmienia kontrast tekstu na czarno-biały co zdecydowanie ułatwi czytanie i przeglądanie strony www oraz pozwoli zapoznać się z naszą ofertą tworzenia stron internetowych większej liczbie odbiorców. Aby skorzystać z ułatwień konieczne jest posiadanie przeglądarki obsługującej JavaScript.
Nowa strona - Nowy MEETHOD 20/08/2010
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasze najnowsze dzieło - naszą nową stronę internetową. Wraz z nią przygotowaliśmy wiele zmian - oficjalnie wprowadziliśmy do użytku nowe logo oraz udostępniamy do wglądu nasze najnowsze projekty, których nie można było obejrzeć na starej stronie. Co więcej - w niedalekiej przyszłości zostnanie oficjalnie otworzony rozbudowany Panel Klienta w którym będą mogli Państwo między innymi monitorować swoje płatności oraz projeky i pozycjonowane strony.
Rekrutacja pracowników 07/06/2010
Agencja Reklamowa Meethod ogłasza otwarcie rekrutacji na stanowisko Programista Webowy oraz Grafik Webowy. Więcej informacji w zakładce Praca. Rekrutacja trwa do odwołania.
Gosnet - specjaliści od pozycjonowania 12/05/2010
W dniu dzisiejszym w sposób oficjalny nawiązaliśmy współpracę z firmą Gosnet i jej wyspecjalizowaną kadrą w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych. Głównie dzięki ich wysiłkom mogą Państwo tak łatwo odnaleźć naszą stronę internetową i zapoznać się z ofertą naszej firmy.
Recevent - wspólnicy w interesach 17/08/2009
Agancja Reklamowa Recevent dołączyła do grona firm z którymi wspólnie dążymy do zadowolenia naszych klientów poszerzając naszą ofertę o profejonalne usługi poligraficzne - zarówno mało jak i wielko formatowe.
W górę W dół
Suwak
Dostosuj wielkość i kolor tekstu:
A+
a-
B/G

Pełne dostępne portfolio realizacji

Portfolio projektów stron internetowych

Agencja reklamowa Gosnet - Skarżysko-Kamienna

Agencja reklamowa Gosnet

Skarżysko-Kamienna

Strona internetowa dla skarżyskiej agencji reklamowej Gosnet. Na stronie zastosowano najnowsze technologie HTML5 i CSS3. Strona zawiera panel zarządzania treścią CMS oraz panel zarządzania klientami CRM z automatycznym fakturowaniem. Utworzono też narzędzie do sprawdzania pozycji strony internetowej w Google oraz takich wartości jak linki zwrotne z wielu wyszukiwarek. Strona w całości dostosowana została również pod wyszukiwarki internetowe.

Stronę można odwiedzić pod adresem: www.gosnet.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Przychodnia Babka Medica NZOZ - Warszawa

Przychodnia Babka Medica NZOZ

Warszawa

Strona przychodni Babka Medica w Warszawie wykonana z ramienia agencji reklamowej Recevent. Rozbudowany serwis internetowy zawierający dużo treści mających na celu uświadomienie przyszłych i obecnych pacjentów o właściwym dla zdrowia trybie życia. Strona zawiera system zarządzania treścią CMS oparty o autorskie skrypty. Stronę zakodowano w technologii HTML5 i CSS3. Na stronie umieszczono też kilka skryptów JavaScript umożliwiających promowanie odpowiednich działów strony.

Stronę można odwiedzić pod adresem: www.babkamedica.pl
więcej
mniej
HTML/CSS/PHP/JS/FLASH
Świętokrzyskie Centrum BHP - Skarżysko-Kamienna

Świętokrzyskie Centrum BHP

Skarżysko-Kamienna

Wykonanie dwóch bliźniaczych stron na zlecenie Świętokrzyskiego Centrum BHP. Pierwsza z nich to strona firmowa zawierająca ofertę oraz informacje o firmie z możliwością zamówienia wybranych szkoleń. Druga zaś służy do sprzedawania platformy e-learningowej dotyczącej szkoleń BHP. Strona stworzona w technologii HTML5 i CSS3. Zastosowano kilka skryptów JavaScript oraz animację flash dla kasku u góry strony.

Strony można oglądać pod adresami: www.centrumbhp.eu oraz www.ebhp.edu.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS/FLASH
Szkoła Jazdy Piotr - Skarżysko-Kamienna

Szkoła Jazdy Piotr

Skarżysko-Kamienna

Zakodowanie grafiki dostarczonej od agencji reklamowej Recevent w technologii HTML5 i CSS3.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.szkolajazdyskarzysko.pl
więcej
mniej
HTML/CSS
Gabinet dietetyczny ProVitao - Bielsko-Biała/Pszczyna

Gabinet dietetyczny ProVitao

Bielsko-Biała/Pszczyna

Witryna WWW dla gabinetu dietetycznego ProVitao. Strona została stworzona w technologii HTML5 i CSS3. Dodano też efekty wizualne - między innymi w JavaScript jQuery. Zaimplementowano licznik BMI ludzkiego ciała oraz mini Blog gdzie właścicielka raz na jakiś czas dodaje ciekawe wpisy o zdrowym odżywianiu.  Do wyświetlania zdjęć zastosowano skrypt LightBox. Całość administrowana jest przez autorski system zarządzania treścią CMS.

Stronę można odwiedzić: www.provitao.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Form dla AGCentrum - Radom

Form dla AGCentrum

Radom

Dostosowanie gotowego skryptu forum do istniejącej strony internetowej AGCentrum.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.forum.agcentrum.pl
więcej
mniej
HTML/CSS
Sklep plastyczny Bohema - Kielce

Sklep plastyczny Bohema

Kielce

Projekt graficzny nowego layoutu dla sklepu internetowego dla plastyków Bohema oraz zakodowanie go do HTML i CSS.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.sklepbohema.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS
Angielski dla dzieci - Radom

Angielski dla dzieci

Radom

Strona WWW radomskiej szkoły języka angielskiego dla najmłodszych. Zawiera opisy kursów i informacje dla rodziców. Można też obejrzeć aktualne zdjęcia z wykładów dla naszych pociech, a także skontaktować się z właścicielką w celu zgłoszenia swojego potomka do szkoły.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.angielskidladzieci.radom.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Agencja reklamowa Recevent - Skarżysko-Kamienna

Agencja reklamowa Recevent

Skarżysko-Kamienna

Strona dynamicznie rozwijającej się skarżyskiej agencji reklamowej i naszego partnera firmy Recevent. Całość strony jest oparta na  frameworku MooTools, ale dla osób nie mających włączonej obsługi JavaScript istnieje też zwykła wersja HTML. Cała strona jest zarządzana z Systemu Zarządzania Treścią.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.recevent.pl
więcej
mniej
HTML/CSS/PHP/JS
Producent wycieraczek Alumatex - Kraków

Producent wycieraczek Alumatex

Kraków

Rozbudowany katalog wycieraczek i innych produktów firmy Alumatex z Krakowa. Strona internetowa umożliwia zapoznanie się z produktem, przejrzenie wersji kolorystycznych oraz łatwe ich dodanie do zapytania ofertowego. Można tu też znaleźć przykładowe realizacje oraz inne informacje związane z firmą. Całość zarządzana z wygodnego Systemu Zarządzania Treścią. Strona występuje w pięciu wersjach językowych, które ładują się automatycznie względem kraju z jakiego są otwierane. Dla krajów niezidentyfikowanych jest to język angielski.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.alumatex.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS/FLASH
Portal turystyczny Urlop4U - Kielce

Portal turystyczny Urlop4U

Kielce

Rozbudowany portal turystyczny oferujący możliwość wyszukania pensjonatu w interesującym nas zakątku kraju. Każdy może dodać obiekt za drobną opłatą. Zostanie on zaznaczony na mapie Google oraz uzyska on opis i piktogramy dostarczony przez klienta. Istnieje też możliwość promowania obiektów.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.urlop4u.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Szkolenia BHP-Michalski - Kielce

Szkolenia BHP-Michalski

Kielce

Dwie bliźniacze strony oferujące szkolenia z zakresu BHP i higieny pracy. Strony oprócz informacji o samych szkoleniach posiadają możliwość rejestracji, zamówienia szkolenia, przejścia internetowego szkolenia BHP, odbycie testu oraz dokonanie płatności przez internet.  

Stronę można zobaczyć pod adresami: www.e-bhpszkolenia.pl oraz www.bhp-michalski.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Biuro projektowe Armax - Mirzec

Biuro projektowe Armax

Mirzec

Witryna internetowa zaprojektowana dla biura projektowego Armax. Prezentuje ona podstawowe informacje o firmie i jej działalności. Całość oparta na frameworku Symfony i zarządzana przez system zarządzania treścią CMS.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.projektowanie-armax.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Amer-Pol-Auto - Kielce

Amer-Pol-Auto

Kielce

Rozbudowa strona prezentująca katalog produktów firmy APA. Każdy produkt, kategorie oraz cały katalog można zapisać w formie pliku PDF. Każdy produkt możemy z łatwością dodać do wiadomości w zapytaniu ofertowym. Można tu też znaleźć informacje o firmie, jej pracownikach i serwisie, a także poczytać referencje o pracownikach.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.amerpolauto.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Marka odzieżowa METKA - Kielce

Marka odzieżowa METKA

Kielce

Strona promująca markę odzieżową METKA w całości zaprojektowana i wykonana w technologii FLASH z możliwością administracji przez System Zarządzania Treścią stworzony w języku PHP. Ciekawe animacje i nastrojowa muzyka sprawia, że oglądanie kolekcji ubrań jest sporą przyjemnością dla potencjalnego użytkownika. Korzystając ze strony można też odnaleźć najbliższy butik lub wysłać wiadomość korzystając z formularza kontaktowego.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.metka.net.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/PHP/FLASH
Zakład wyrobów metalowych Logis - Kielce

Zakład wyrobów metalowych Logis

Kielce

Witryna WWW firmy produkcyjno-handlowej Logis z Kielc. Strona posiada rozbudowany katalog dostępnych produktów, ofertę, aktualności, galerię zdjęć oraz rozbudowany dział kontakt umożliwiający wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy do wybranej osoby w firmie. Strona zarządzana spod CMS'a w którym oprócz przeciętnych możliwości zmiany zawartości strony zawiera też możliwość edycji zdjęć w nagłówku strony.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.logisspzoo.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS/FLASH
Agencja artystyczna Flow - Kraków

Agencja artystyczna Flow

Kraków

Internetowa strona agencji artystycznej Flow zajmującej się przede wszystkim organizacją niezapomnianych imprez. Strona w podstawowy sposób prezentuje działalność firmy, przedstawia jej referencje oraz opisuje niezwykłe atrakcje. Dodatkiem do strony jest Flashowe intro logotypu firmy.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.agencja-flow.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS/FLASH
Impreza Skafunder Bike Fest - Skarżysko-Kamienna

Impreza Skafunder Bike Fest

Skarżysko-Kamienna

Strona stworzona specjalnie dla cyklicznej imprezy rowerowej odbywającej się w Skarżysku-Kamiennej pod nazwą "Skafunder Bike Fest", gdzie można zobaczyć niesamowite, wręcz kaskaderskie popisy rowerowe. Strona została stworzona z myślą, aby przekazać informacje, zdjęcia i filmy z imprezy, ale też dać możliwość zgłoszenia się zawodników chętnych wziąć w niej udział.

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.skafunderbikefest.com
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Sklep rowerowy Lider Bike - Skarżysko-Kamienna

Sklep rowerowy Lider Bike

Skarżysko-Kamienna

Sklep internetowy dla firmy Lider Bike ze Skarżyska Kamiennej zajmującej się detalicznym handlem rowerami i akcesoriami rowerowymi. Oprócz sklepu znajduje się tu system podstron tekstowych na których administrator może zamieszczać zdjęcia i tekst (np. porady dla cyklistów).

Stronę można zobaczyć pod adresem: www.liderbike.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Suplementy naturalne M&M Brzdękiewicz - Warszawa

Suplementy naturalne M&M Brzdękiewicz

Warszawa

Serwis internetowy przesympatycznej p. Marii vel Majki Brzdękiewicz, która zajmuję się dystrybucją suplementów naturalnych firmy CaliVita. Strona zawiera dużo rozbudowanych treści o chorobach i sposobie radzenia sobie z nimi metodami naturalnymi, a całość zarządzania jest przez System Zarządzania Treścią CMS i specjalny dedykowany moduł zarządzania artykułami. Jest też możliwość przyłączenia się do klubu CaliVita i złożenie zamówienia na wybrane suplementy. Do strony dodane zostało też forum gdzie każdy może zapytać się o radę, a także jej udzielić.

Stronę można obejrzeć pod adresem: www.suplementy-naturalne.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Portal motoryzacyjny MM-Moto.com - Warszawa

Portal motoryzacyjny MM-Moto.com

Warszawa

Portal motoryzacyjny zrzeszający nie tylko fanów czterech i dwóch kółek, ale również osoby chcące sprzedać lub kupić nowy pojazd. Posiada on możliwość rejestracji dealerów i auto komisów, a na rozbudowanym forum użytkownicy wymieniają się doświadczeniami. Są też dostępne trzy wersje językowe dla osób z zagranicy.

Portal działa pod adresem: www.mm-moto.com
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Szkoła języka angielskiego English College - Radom

Szkoła języka angielskiego English College

Radom

Strona WWW stworzona dla radomskiej szkoły języka angielskiego z Radomia. Strona została oparta o framework Symfony. Na stronie oprócz informacji o szkole, jej oddziałach, kursach i szkoleniach czy galerii zdjęć został wdrożony moduł testu on-line gdzie student może sprawdzić swój poziom wiedzy. Do każdego testu można przystąpić maksimum 3 krotnie, a system losuje nam odpowiednią ilość zadań zamkniętych na których rozwiązanie mamy ograniczony czas.

Stronę można obejrzeć pod adresem: www.englishcollege.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Hapel - Kielce

Hapel

Kielce

Strona firmowa zawierająca informacje o działalności, produkty, ofertę oraz kontakt stworzona dla firmy Hapel. Mimo ukończenia projektu miesiąc po jego wdrożeniu został on usunięty z przyczyn niezależnych. Do dnia dzisiejszego jest niedostępny w sieci.
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Nagłośnienie - dB Sound - Kraków

Nagłośnienie - dB Sound

Kraków

Strona firmowa stworzona dla znanej z nagłaśniania dużych imprez masowych firmy dB Sound. Na stronie można znaleźć podstawowe informacje o firmie, specyfikacje sprzętu, zdjęcia z imprez oraz kontakt do właściciela. Dodatkową opcją jest możliwość pobrania każdej strony w formie pliku pdf (do druku) oraz możliwość dodania z systemu zarządzania treścią oprócz standardowych informacji również logotypów firm z którymi dB Sound sprzętu korzysta.

Stronę można odwiedzić pod adresem: www.dbsound.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS
Portal miejski Starachowice-NET - Starachowice

Portal miejski Starachowice-NET

Starachowice

Tworzenie portalu internetowego dla miasta Starachowic było niezwykle ciekawym wyzwaniem. Dziś już od dłuższego czasu, choć z nowym layoutem użytkownicy portalu - w większości mieszkańcy Starachowic mogą cieszyć się wieloma jego funkcjami takimi jak: najświeższe wiadomości z wielu dziedzin życia miasta, zdjęciami dodawanymi przez innych użytkowników (z możliwością zwiększania ilości zdjęć za opłatą), zamieszczać i czytać ogłoszenia drobne oraz o pracę, udzielać się na forum, szukać swojej sympatii czy dodawać i przeglądać firmy w katalogu firm. Jest też możliwość zgłaszania własnych artykułów. Dla administracji stworzyliśmy specjalny system rotacji reklam, a całość została oparta o framework Symfony.

Portal od czasu ostatnich naszych prac przeszedł wiele zmian ze strony jego właścicieli, których są oni autorami co wskazuje na dużą elastyczność kodu.

Portal w obecnej formie można obejrzeć pod adresem: www.starachowice-net.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS/FLASH
Prywatna strona DJ'a Darka Janika - Kielce

Prywatna strona DJ'a Darka Janika

Kielce

Prywatna strona znanego z zespołu Groovebusterz oraz najnowszego singla stworzonego wraz z Łukaszem Mojeckim - Pain. DJ Darek Janik prezentuje na swojej stronie można znaleźć nowości z życia znanego muzyka oraz jego produkcje i inne osiągnięcia. Strona zawiera system zarządzania treścią CMS oraz dwie wersje językowe.

Stronę można odwiedzić pod adresem: www.darekjanik.pl
więcej
mniej
GFX/HTML/CSS/PHP/JS