TWORZENIE STRON WWW

Profesjonalne strony internetowe

Skuteczna promocja marki
 • Według najnowszych standardów W3C
 • Indywidualny projekt graficzny
 • System Zarządzania Treścią
 • Dostosowanie do wiodących przeglądarek
 • Podnoszące prestiż Twojej marki
Tylko dla wymagających

POZYCJONOWANIE

Pierwsza pozycja w Google

Efektowne zwiększenie ruchu na stronie
 • Według standardów Google i White Hat SEO
 • Monitoring pozycji i pozycjonowania
 • Optymalizacja witryn WWW i audyt stron
 • Zawsze nowe promocje!
Rozwiń swój biznes w sieci

APLIKACJE INTERNETOWE

Stwórz swój własny portal internetowy

Nieograniczone możliwości
 • Portal w pełni według Twoich wymagań
 • Przygotowany dla tysięcy użytkowników
 • Zgodny z W3C i SEO
 • Profesjonalny projekt graficzny
Pokaż nowy styl życia
Ułatwienia dostępu 24/08/2010
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i biorąc pod uwagę rosnącą liczbę osób mających problemy ze wzrokiem - wdrożyliśmy na naszej stronie internetowej opcje ułatwiającą przeglądanie strony dla osób słabo widzących. Wystarczy kliknąć przycisk [A+], aby powiększyć tekst na stronie lub [a-], aby przywrócić standardowy tekst. Przycisk [B/G] zmienia kontrast tekstu na czarno-biały co zdecydowanie ułatwi czytanie i przeglądanie strony www oraz pozwoli zapoznać się z naszą ofertą tworzenia stron internetowych większej liczbie odbiorców. Aby skorzystać z ułatwień konieczne jest posiadanie przeglądarki obsługującej JavaScript.
Nowa strona - Nowy MEETHOD 20/08/2010
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasze najnowsze dzieło - naszą nową stronę internetową. Wraz z nią przygotowaliśmy wiele zmian - oficjalnie wprowadziliśmy do użytku nowe logo oraz udostępniamy do wglądu nasze najnowsze projekty, których nie można było obejrzeć na starej stronie. Co więcej - w niedalekiej przyszłości zostnanie oficjalnie otworzony rozbudowany Panel Klienta w którym będą mogli Państwo między innymi monitorować swoje płatności oraz projeky i pozycjonowane strony.
Rekrutacja pracowników 07/06/2010
Agencja Reklamowa Meethod ogłasza otwarcie rekrutacji na stanowisko Programista Webowy oraz Grafik Webowy. Więcej informacji w zakładce Praca. Rekrutacja trwa do odwołania.
Gosnet - specjaliści od pozycjonowania 12/05/2010
W dniu dzisiejszym w sposób oficjalny nawiązaliśmy współpracę z firmą Gosnet i jej wyspecjalizowaną kadrą w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych. Głównie dzięki ich wysiłkom mogą Państwo tak łatwo odnaleźć naszą stronę internetową i zapoznać się z ofertą naszej firmy.
Recevent - wspólnicy w interesach 17/08/2009
Agancja Reklamowa Recevent dołączyła do grona firm z którymi wspólnie dążymy do zadowolenia naszych klientów poszerzając naszą ofertę o profejonalne usługi poligraficzne - zarówno mało jak i wielko formatowe.
W górę W dół
Suwak
Dostosuj wielkość i kolor tekstu:
A+
a-
B/G

Kim jesteśmy?

Historia firmy

Agencja reklamowa Meethod powstała w 2008 roku, choć pierwsze strony tworzone przez założyciela datowane są na 2005 rok. Nasza agencja może pochwalić się wieloma wspaniałymi projektami, stworzonymi przez ten czas. Od samego początku stawialiśmy nacisk nie na ilość, lecz na jakość wykonywanych stron. Dzięki temu wiele z naszych projektów było tworzonych przez długi czas, w którym razem z klientem poprawialiśmy najdrobniejsze szczegóły, co w rezultacie dawało niesamowite efekty. Zostaliśmy także dostrzeżeni przez wiele innych agencji - często konkurencyjnych, które znając jakość naszych usług zdecydowały się na współpracę - w wielu przypadkach trwa ona do dziś. Z doświadczenia wiemy, że projekty, które tworzone są bardzo szybko i jak najmniejszym kosztem nie dają oczekiwanych rezultatów - po prostu nie są na tyle efektywne i funkcjonalne, aby zwrócić swoją uwagę wśród wielu innych stron internetowych. W każdy nasz projekt wkładamy serce i traktujemy go indywidualnie, więc chcemy aby się rozwijał i przodował wśród stron konkurencji. Stwierdzeniom "nie da się", "niemożliwe", "niewykonalne" - mówimy stanowczo "NIE"! Jesteśmy zwarci i gotowi, aby stawić czoła nawet najbardziej wymagającym klientom oraz tworzyć nowoczesne, innowacyjne, a przede wszystkim doskonałe w każdym drobiazgu strony. Śledzimy nowinki ze świata najnowszych technologii internetowych, przeglądamy najświeższe newsy, przeszukujemy internet w celu zaczerpnięcia nowych pomysłów, rozwiązań, myśli, idei. Wszystko po to, aby stworzone przez nas strony były dobrze indeksowane, zgodne ze standardami W3C, a czasem nawet wybiegały w przyszłość. Chcemy żeby nasi klienci zapamiętali nas jako profesjonalistów w swojej branży oraz jako grupę ludzi ambitnych i godnych zaufania. Zrobimy wszystko, abyś kończąc współpracę z nami był maksymalnie zadowolony!

Szybkie linki:

Dlaczego my?

Skuteczność w osiąganiu wyników

Prawdopodobnie wielu z Was zastanawia się jak wybrać odpowiednią agencje interaktywną, czym się kierować i na co zwrócić uwagę szukając profesjonalnej i doświadczonej firmy. Często ludzie nie zdają sobie sprawy jaka jest różnica pomiędzy osobą umiejącą programować, a prawdziwym specjalistą od tworzenia stron internetowych. Wyróżnia nas to, że przede wszystkim pracujemy z ludźmi o wielkim potencjale i dużymi możliwościami. Dla nas ważne jest, aby każdy zrealizowany projekt nie tylko działał, ale był doskonały w każdym calu, spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i przyniósł Ci maksimum satysfakcji, tak aby Twoi potencjalni klienci byli zdecydowani na Twoje usługi zaraz po odwiedzeniu strony. Co więcej - potrafimy to zrobić przedstawiając Twoje produkty i usługi w wyjątkowy i niespotykany sposób. Przygotowując każdy projekt analizujemy strony Twojej konkurencji i wyciągamy wnioski - wybieramy te najlepsze. Zbieramy pomysły i dodajemy własne, przedstawiając Ci całość, która ma za zadanie doprowadzić do sytuacji, w której strona generuje zdecydowanie większy profit niż do tej pory. Dodając do tego usługi pozycjonowania w krótkim czasie strona jest w stanie sama zarobić nie tylko na siebie, ale również na Ciebie. Nasi klienci często polecają nas swoim znajomym, co jest najlepszym dowodem ich zadowolenia i zaufania. Choć zapewne mogłeś tu trafić również przez Google, gdzie jesteśmy mocno pozycjonowani przez najlepszych specjalistów w branży. Pozwól, aby Twoja strona odniosła podobny lub większy sukces niż nasza. Abyś mógł poczuć zadowolenie i satysfakcję, że dokonałeś najlepszego z możliwych wyborów.

Szybkie linki: